درباره شرکت

صنایع غذایی یال با سابقه درخشان در حوزه واردات انواع حبوبات، غلات و خشکبار با کیفیت و با بهره گیری از افراد متخصص در این زمینه به برندی بی بدیل در تامین حبوبات، غلات و خشکبار مورد نیاز مشتریان تبدیل شده است.

مجموعه یال با به کارگیری دانش روز و پیاده سازی سیستم توزیع کشوری راهی را برگزیده تا با تسهیل دسترسی مردم همیشه در کنار مشتریان باشد و بهترین ها را برای دوستدارانش فراهم کند.

نظر مشتریان عزیز ما

من چند سری از محصولات یال خرید کردم و عمده فروختم، خدا رو شکر مشتریان ما راضی بودند و درخواست های بیشتری به سمت ما اومد، مخصوصا برنج که هم خوش پخت و هم پر مصرف، بازم ممنون از یال
آقای سعید کمالی
معمولا اعتماد به برند مواد غذایی سخته، اما من میخوام بگم واقعا از خرید محصولات یال خوشحالم چون کیفیت خوبی داره و من بهش اعتماد دارم و رضایت دارم.
نازنین خوش صفت

زندگی و تجارت خود را هوشمند کنید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

0

فروشگاه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

0 +

برند

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.